nedeľa, 27. marec 2016 12:08 | Autor: Dávid Lech

FOTO+VIDEO: Takto to vyzerá, keď 40 000 divákov sleduje zápas na 25-tisícovom štadióne | zdroj: twitter

Zápas kvalifikácie o postup na Africký pohár národov medzi Nigériou a Egyptom videlo celkom 40 000 futbalových priaznivcov. Problémom však bolo, že sa hralo na štadióne s kapacitou 25 000 fanúšikov. Akoby zázrakom sa nikomu nič nestalo.

Skóre stretnutia medzi Nigériou a Egyptom otvoril v 60. minúte domáci hráč Etebo Oghenekaro. Domáci však neudržali vedenie, keď v 90. minúte upravil na konečných 1-1 hviezda hostí Mohamed Salah. Možno tým oddialil veľkú tragédiu, pretože stretnutie na Ahmadu Bello Stadium v Kadune sledovalo o 15 tisíc fanúšikov viac, ako je kapacita štadióna.

Fanúšikovia neváhali sledovať zápas aj z tunajších reflektorov, na ktoré pohodlne vyliezli.