Main Content

Poľsko zakázalo fanúšikom hostí vstup na štadióny

piatok, 13. máj 2011 13:30 | Autor: TASR

Poľský futbalový zväz (PZPN) pod vplyvom eskalujúcich výčinov fanúšikov rozhodol, že až do konca sezóny budú mať zákaz vstupu na jednotlivé štadióny priaznivci hosťujúcich mužstiev.

Opatrenie sa týka troch najvyšších dlhodobých súťaží. Rozhodnutie sa zrodilo po konzultáciách s činovníkmi polície a predstaviteľmi miestnej Únie ligových klubov.

Pohár trpezlivosti kompetentných pretiekol po násilnostiach, ktoré sprevádzali nedávne finále národného pohára medzi Legiou Varšava a Lechom Poznaň na neutrálnej pôde v Bydgoszczi. Poľsko bude spolu s Ukrajinou hostiteľom záverečného turnaja ME 2012.

© WEBNOVINY