nedeľa, 6. november 2016 14:05 | Autor: TASR

Madrid 6. novembra (TASR) - Futbalisti Realu Madrid si poistili vedúcu pozíciu v španielskej La Lige, keď v nedeľňajšom zápase 11. kola zdolali doma CD Leganes jasne 3:0.

O prvé dva zásahy favorita sa postaral Gareth Bale, waleský krídelník v 38. minúte skóroval po vysunutí od Isca a krátko pred prestávkou sa presadil zblízka po hlavičkovom priťuknutí od Alvara Moratu. Práve Morata dal v druhom polčase konečnú podobu výsledku, keď sa predral cez dvojicu obrancov a po tretí raz prekonal brankára hostí Serantesa. "Biely balet" po štvrtom ligovom víťazstve v rade zvýšil náskok pred druhou Barcelonou na päť bodov, Kataláncov však čakal v nedeľu večer šláger kola v Seville (20.45).