nedeľa, 15. október 2017 10:21 | Autor: TASR

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo | zdroj: TASR

Madrid 14. októbra (TASR) - Futbalisti Realu Madrid triumfovali v sobotnom stretnutí 8. kola najvyššej španielskej súťaže na pôde Getafe tesne 2:1.

Hostia viedli cez prestávku 1:0 po góle Karima Benzemu, domáci vyrovnali v 56. minúte zásluhou Jorgeho Molinu. Cristiano Ronaldo rozhodol o troch bodoch pre favorita päť minút pred koncom riadneho hracieho času. Real si pripísal tretie ligové víťazstvo za sebou.

Líder tabuľky FC Barcelona premiérovo v sezóne nezabodoval naplno, keď remizoval na ihrisku Atletica Madrid 1:1. Luis Suarez zachránil aspoň bod pre hostí osem minút pred koncom riadneho hracieho času. Katalánci figurujú na čele so ziskom 22 bodov.