Halák vychytal ďalší bod, Chára odohral jubilejný zápas

piatok, 19. október 2018 07:02 | Autor: TASR, Martin Gregor

Zdeno Chára
Zdeno Chára | zdroj: TASR

New York 19. októbra (TASR) - Hokejisti Bostonu v bránke s Jaroslavom Halákom prehrali v nočnom zápase zámorskej NHL s domácim Edmontonom 2:3 po predĺžení.

Slovenský brankár zneškodnil 19 z 22 striel. Jeho tím si pripísal druhú prehru po sebe, Edmonton uspel tretíkrát v sérii. Pre kapitána Bostonu Zdena Cháru to bol jubilejný 900 zápas v drese Bruins. Pripísal si dve strely na bránu, ale aj jeden mínusový bod. O triumfe Edmontonu rozhodol v predĺžení Draisaitl.

Richard Pánik odohral za Arizonu, ktorá vyhrala na ľade Chicaga 1:4, ďalší bezbodový zápas. Na ľade dostal priestor počas 11 minút, trikrát vystrelil, no bez efektu. Slovenský útočník má tak na konte po 6 zápasoch stále len jeden bod za asistenciu.