piatok, 2. november 2018 06:36 | Autor: TASR, Martin Gregor

Futbalisti Celty Vigo remizovali v úvodnom šestnásťfinále Španielskeho pohára s Realom Sociedad San Sebastian 1:1. Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka nastúpil v základnej jedenástke domácich, v druhom polčase sa však zranil a v 73. minúte ho musel vystriedať Fran Beltran. Celtu poslal do vedenia Iago Aspas, o vyrovnanie sa v závere postaral Juanmi. Odveta v Baskicku je na programe 5. decembra.

,,Lobotka odišiel do nemocnice s barlami. Vôbec nemohol stupiť na nohu. Je to lítková kosť. Musíme však dúfať, že to nebude to, čoho sa obávame. Je to však zlé," povedal po zápase kordmidelník Celty Vigo Antonio Mohamed. Ak by sa potvrdilo podozrenie na zlomenú nohu, Lobotka by mohol chýbať našej reprezentácii a španielskemu celku možno až 6 mesiacov.