Svedkami bohatej 11-gólovej nádielky a tiež kuriózneho momentu boli diváci v NHL v súboji Calgary Flames s Edmontonom Oilers. Zápas, ktorý skončil triumfom hosťujúcich Oilers 8:3 a priniesol dohromady až 102 trestných minú, priniesol množstvo vášní. Český brankár David Rittich bol v zápase na začiatku druhej tretiny vystriedaný za stavu 1:4, ale do bránky Calgary sa ešte vrátil.

V čase 39:36 totiž gólmana Calgary Cama Talbota nahnevalo, že sa Sam Gagner pokúšal pretlačiť pod jeho chráničmi puk a niekoľkokrát ho za to udrel, z čoho následne vznikla hromadná potýčka. Talbot sa ešte pri zadnom mantineli zahnal vyrážačkou po Alexovi Chiassonovi, načo zamieril k stredovému kruhu jeho brankársky náprotivok Mike Smith. Rozvášnený gólman Flames jeho výzvu na súboj prijal a diváci sa dočkali pästnej výmeny brankárov, ktorá skončila pádom obidvoch na ľadovú plochu. Zvyšných 24 sekúnd sa dohralo až na začiatku tretej tretiny, medzitým rozhodcovia rozdelili tresty - 26 minút na domácej a 24 na hosťujúcej strane. Pre obidvoch gólmanov zápas skončil, český brankár Rittich sa tak vrátil za stavu 3:6 späť do bránky.