Main Content

No video provider was found to handle the given URL. See the documentation for more information.

VIDEO: Dembele z voleja spasil trápiacu sa Barcelonu. ,,Musíme pridať," varoval Messi

Futbalisti FC Barcelona sa na "povinné" tri body proti Realu Valladolid riadne nadreli. O najtesnejšej výhre favorita v pondelkovom zápase 29. kola španielskej La Ligy rozhodol v poslednej minúte riadneho hracieho času Ousmane Dembele. Gólový volej francúzskeho útočníka znamená, že sa Barcelona priblížila k lídrovi súťaže Atleticu Madrid na rozdiel jedného bodu. V sobotu ju čaká prestížne "El Clasico" na pôde Realu Madrid, ktorý je v tabuľke tretí o tri body za Atleticom.

"Všetci musíme pridať, takýto výkon nám v ďalších zápasoch nebude stačiť," vyjadril sa kriticky argentínsky útočník Lionel Messi, ktorý po dvojgólových vystúpeniach proti Huesce a Realu Sociedad San Sebastian vyšiel v pondelok naprázdno. 

S výkonom mužstva nebol spokojný ani tréner Ronald Koeman. "V prvom polčase sme sa nevedeli dostať do tempa. Chýbali nám väčší pohyb a priamočiarosť v útoku, ale aj lepší pressing v obrane. Nemali sme zápas pod kontrolou, hráči mi pripadali unavení a ich reakcie spomalené. Po zmene strán sa naša hra zlepšila. Som rád, že sme zápas napokon dotiahli do víťazného konca," dodal Koeman.