Main Content

Niké je tipovanie a Peťa je lyžovanie! Petra Vlhová vstupuje do novej sezóny s novým brandom a ešte intenzívnejšou podporou zo strany Niké! 

utorok, 12. október 2021 10:21 | Autor: Sport7 sk

Na foto v spoločnosti Petry Vlhovej napravo generálny riaditeľ Niké Doc. Ing. Otto Berger, CSc. a naľavo výkonný riaditeľ Niké Ing. Roman Berger.
Na foto v spoločnosti Petry Vlhovej napravo generálny riaditeľ Niké Doc. Ing. Otto Berger, CSc. a naľavo výkonný riaditeľ Niké Ing. Roman Berger. | zdroj: Niké

Keď sa rodinný biznis robí s patričným nasadením, dostavia sa aj výsledky. Podobným duchom sa prezentujú aj dve úspešné rodinné značky vo svojom biznise,  ktoré spájajú svoje sily.  Dochádza k ešte väčšej symbióze dvoch rodinných firiem – Niké vedená rodinou Bergerovcov, ako aj úspešnou športovou  značkou Vlhovcov. Navyše, Niké si výnimočnosť víťazky Svetového pohára váži natoľko, že značku Niké bude Vlhová reprezentovať svojou vlastnou značkou Peťa je lyžovanie.  

Niké s podporou najlepšej slovenskej športovkyne, ale hlavne hviezdy zjazdového lyžovania svetového formátu, začala už vlani. Spojenie s úspešnou športovou značkou Ski Team Vlha prinieslo Petre Vlhovej životný úspech – víťazstvo v celkovom hodnotení Svetového pohára. 

Niké titulárnym partnerom 

Teraz pred ňou stojí ďalšia výzva a tou sú zimné hry v Pekingu. O medaily zabojuje s ešte výraznejšou podporou a priazňou svojho partnera Prvej stávkovej spoločnosti Niké. „Niké stojí na strane slovenského športu. Veľmi ma teší, že sme súčasťou aj našej najjagavejšej hviezdy. Po úspešnej minulej sezóne sme Vlhovcom sľúbili, že Niké bude stáť na strane Petry aj ďalej a našu podporu zintenzívnime. Nezostalo len pri slovách. S hrdosťou môžem oznámiť, že Niké sa stáva najväčším partnerom Petry. Vlani sme si priali víťazstvo vo Svetovom pohári a potešila nás všetkých. Verím, že aj teraz výraznou mierou prispejeme k jej úspechom, ktorými poteší celé Slovensko,“ uviedol generálny riaditeľ Niké Doc. Ing. Otto Berger CSc. 

Niké je tipovanie – Peťa je lyžovanie

Bežný fanúšik najvýraznejšie zmeny spolupráce medzi Niké a Petrou Vlhovou zaregistruje na novej kombinéze a pretekárskej prilbe. Niké prichádza s novinkou, ktorá v slovenskom športovom marketingu nemá konkurenciu. „Petra je výnimočná a zaslúži si výnimočnú pozornosť. Preto sme sa rozhodli našu spoluprácu poňať ešte intenzívnejšie. Celú sezónu bude Petra reprezentovať značku Niké je tipovanie – ale svojou vlastnou značkou. Je to úplne niečo nové a odvážne v slovenskom športovom marketingu. Veríme, že ľudia ocenia, že sme samých seba posunuli do úzadia a Petre vzdali hold, ktorý si ako najvýraznejšia osobnosť nášho športu zaslúži,“ prezradil výkonný riaditeľ Niké Ing. Roman Berger. 

Petra sa s novou prilbou a kombinézou prvýkrát predstaví na úvodných pretekoch sezóny v rakúskom Söldene 23. októbra. Vrcholom ročníka však budú hry v Pekingu. 

Záznam tlačovej konferencie zástupcov Niké a Petry Vlhovej si môžete pozrieť TU!