Tomáš Tatar po dvojbodovom zápase: Jednoducho musíme byť lepší

piatok, 8. apríl 2022 11:26 | Autor: TASR

Tomáš Tatar (vpravo)
Tomáš Tatar (vpravo) | zdroj: TASR

Slovenský hokejista Tomáš Tatar zaznamenal v noci na piatok v zámorskej NHL gól a asistenciu, no jeho New Jersey prehralo doma s Montrealom 4:7.

Tatar v 8. minúte duelu s Montrealom svojím 14. presným zásahom v sezóne znížil na 1:2, keď dostal výbornú prihrávku od Dawsona Mercera a strelou z prvej prekonal Jakea Allena v bránke Canadiens.

V zápase proti svojmu bývalému klubu si pripísal aj asistenciu pri góle Jespera Bratta na 4:6 v tretej tretine. Slovenský krídelník má na konte 29 bodov (14+15) v 68 stretnutiach sezóny.

Montreal zdolal New Jersey v riadnom hracom čase po viac ako piatich rokoch, naposledy sa mu to podarilo 20. januára 2017. "Musíme sa zlepšiť v jednoduchých veciach, ktoré nie je ťažké spraviť, ale tieto detaily rozhodujú. Jednoducho musíme byť lepší, pretože tieto drobnosti nás dnes stáli lepší výsledok," povedal Tatar podľa agentúry AP.