nedeľa, 19. február 2012 13:13 | Autor: Dávid Košút

Inak to dopadnúť ani nemohlo! Účastník kontinentálnej hokejovej ligy, HC víťaz Čechov, opäť rozdával päste ako na požiadanie. V piatkovom stretnutí medzi Čechovom a Atlantom Mytišci museli rozhodcovia rozdať až 194 trestných minút. Z toho len 4 minúty patrili hráčom Atlanty Mytišci.

Prvé dve tretiny to vyzeralo na prijateľnú ‘‘hokejovú idilku‘‘. No v tretej tretine za stavu 1:3 pre Atlant Mytišci, tím z Čechova začal agresívne napádať protihráčov. V poslednej tretine tak rozhodcovia zasahovali 14-krát , z toho 5-krát udeľovali osobné tresty a 4-krát 5 minútové tresty za bitku.

Do kabíny tak predčasne putovali Tarnasky, Mirasti a Brennan. V 58. minúte stretnutia boli vylúčení do konca zápasu Fedoseyev a Yablonsky (všetko hráči Čechova).

Disciplinárna komisia tak musela opäť rozhodovať o výške trestov. Yablonsky dostal stop na jeden zápas, ostatní hráči až na päť zápasov.  Duel sa skončil víťazstvom Atlantu Mytišci 5:1.