Čacho a Marinčin bodovali: Na postup s Třincom si musia počkať

nedeľa, 24. marec 2024 19:44 | Autor: TASR

Viliam Čacho
Viliam Čacho | zdroj: TASR

Hokejisti Motoru České Budějovice naďalej živia šancu na postup medzi najlepšie kvarteto v play off českej extraligy.

V nedeľu vyhrali v piatom zápase štvrťfinále na ľade obhajcu titulu Třinca 3:2 a stav série znížili na 2:3.

Domácim nepomohol ani gól slovenského útočníka Viliama Čacha na 1:2, prihral mu naň krajan Martin Marinčin. V 56. minúte rozhodol o budějovickom triumfe Milan Gulaš.

Motor vyhral druhý duel za sebou a v utorok bude mať v šiestom stretnutí výhodu domáceho prostredia.

Štvrťfinále play off českej extraligy - piate zápasy /na 4 víťazstvá/:

HC Oceláři Třinec – Banes Motor České Budějovice 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)

Góly: 41. ČACHO (MARINČIN), 44. Voženílek – 13. Kondelík, 34. Pýcha, 56. Gulaši /stav série: 3:2/ mp la Praha 24. marca (TASR) - Hokejisti Motoru České Budějovice naďalej živia šancu na postup medzi najlepšie kvarteto v play off českej extraligy. V nedeľu vyhrali v piatom zápase štvrťfinále na ľade obhajcu titulu Třinca 3:2 a stav série znížili na 2:3. Domácim nepomohol ani gól slovenského útočníka Viliama Čacha na 1:2, prihral mu naň krajan Martin Marinčin. V 56. minúte rozhodol o budějovickom triumfe Milan Gulaš. Motor vyhral druhý duel za sebou a v utorok bude mať v šiestom stretnutí výhodu domáceho prostredia. štvrťfinále play off českej extraligy - piate zápasy /na 4 víťazstvá/: HC Oceláři Třinec – Banes Motor České Budějovice 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) Góly: 41. ČACHO (MARINČIN), 44. Voženílek – 13. Kondelík, 34. Pýcha, 56. Gulaši /stav série: 3:2/ mp la