Vardy skóroval pri návrate do Premier League: Tottenham obral o body, ešte ho aj vysmial

utorok, 20. august 2024 08:47 | Autor: TASR

Jamie Vardy
Jamie Vardy | zdroj: TASR

Futbalisti Tottenhamu Hotspur vstúpili do nového ročníka anglickej Premier League remízou 1:1 na ihrisku nováčika súťaže Leicesteru City.

Prevahu hostí v prvom polčase korunoval gólom po necelej polhodine hry španielsky obranca Pedro Porro, ktorý otvoril skóre hlavou po presnom centri bývalého hráča Leicesteru Jamesa Maddisona.

Domáci však vydolovali aspoň bod, keď sa v 57. minúte o vyrovnávajúci gól postaral presnou hlavičkou zblízka 37-ročný kanonier Jamie Vardy. Keď v druhom polčase striedal, ukázal na logo Premier League na svojom rukáve a dával smerom k hráčom Tottenhamu najavo, že Leicester vedie v počte titulov 1:0.