Matúš Bero dal o sebe vedieť proti Borussii Dortmund: Na body pre jeho tím to nestačilo

sobota, 28. september 2024 10:57 | Autor: TASR

Matúš Bero
Matúš Bero | zdroj: TASR

Slovenský futbalista Matúš Bero strelil svoj druhý gól v novej sezóne Bundesligy. Jeho VfL Bochum však stratil dvojgólový náskok a prehral v piatok na ihrisku Borussie Dortmund 2:4.

Dvadsaťdeväťročný stredopoliar sa presadil v 16. minúte, vymenil si loptu s Philippom Hofmannom a trafil presne k bližšej žrdi. Hostia krátko na to pridali aj druhý presný zásah vďaka Danimu de Witovi. Favorit duel otočil, dva góly strelil Serhou Guirassy a Borussia sa po víťazstve posunula na priebežné druhé miesto v tabuľke. VfL je na predposlednej 17. priečke.

Slovenský reprezenant hral do 82. minúty, vystriedal ho Aliou Balde. Bero nadviazal na presných zásah z minulého týždňa, keď pomohol Bochumu k remíze s Kielom (2:2).