Neskutočná otočka v Bundeslige: Slovenský obranca tentokrát šancu nedostal

pondelok, 30. september 2024 07:47 | Autor: TASR

Bundesliga
Bundesliga | zdroj: Twitter

Futbalisti Eintrachtu Frankfurt zvíťazili v nedeľnom stretnutí 5. kola nemeckej Bundesligy na trávniku Holsteinu Kiel 4:2.

Naplno zabodovali štvrtýkrát za sebou a v tabuľke im patrí 2. miesto s mankom jediného bodu na vedúci Bayern Mníchov. Dva góly víťazov dal egyptský útočník Omar Marmúš. Slovenský obranca Dominik Javorček sledoval duel z domácej lavičky.

Brémy zvíťazili na ihrisku Hoffenheimu 4:3, hoci už v 12. minúte prehrávali 0:3. Dokonale tak využili vylúčenie domáceho Stanleyho Nsokiho v 18. minúte. Hetrikom režíroval obrat Jens Stage.

Bundesliga - 5. kolo:

TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brémy 3:4 (3:3)
Góly: 5. a 8. Bülter, 12. Hložek - 26., 39. a 49. Stage, 21. Malatini, ČK: 18. Nsoki (Hoffenheim)

Holstein Kiel - Eintracht Frankfurt 2:4 (1:1)
Gól: 30. a 50. Machino (prvý z 11 m) - 25. a 65. Marmúš, 48. Matanovič, 74. Tuta