Situácia Šimona Nemca sa komplikuje: New Jersey Devils mu opäť nedali šancu

pondelok, 28. október 2024 07:18 | Autor: TASR

Šimon Nemec
Šimon Nemec | zdroj: X

Hokejisti New Jersey Devils zvíťazili v nočnom zápase zámorskej NHL nad Anaheimom Ducks 6:2.

V ich drese nastúpil slovenský útočník Tomáš Tatar, ktorý odohral 14:48 minút a zaznamenal dve strely na bránku a jeden mínusový bod. Šimon Nemec bol opäť len zdravý náhradník.

Za Montreal, ktorý vyhral vo Philadelphii 4:3, nenastúpil zranený Juraj Slafkovský. New Jersey prerušilo sériu štyroch prehier a vrátilo sa na čelo Východnej konferencie.

Na konte má 14 bodov, no druhí New York Rangers len o jeden menej, pričom majú až štyri zápasy k dobru. Devils rozhodli v druhej tretine, v ktorej strelili štyri góly, dva z nich Stefan Noesen. Hráči Colorada zdolali Ottawu 5:4 a dosiahli piate víťazstvo v sérii, úvodné štyri duely novej sezóny pritom prehrali.

Výsledky: Detroit - Edmonton 2:3 pp, New Jersey - Anaheim 6:2, Philadelphia - Montreal 3:4, Colorado - Ottawa 5:4