Main Content

Bývalý hráč Crvenej zvezdy Džajič dostal milosť

piatok, 16. november 2012 18:30 | Autor: TASR

Srbský prezident Tomislav Nikolič udelil milosť bývalému krídelníkovi futbalového klubu Crvena zvezda Belehrad Draganovi Džajičovi, ktorý sa ilegálne obohatil z predaja hráčov.

Tomič neuviedol žiadne vysvetlenie svojho činu. Kancelária prezidenta v piatok vydala oficiálne vyhlásenie, že rozhodnutie vstúpi do platnosti v nasledujúcich dňoch.

Šesťdesiatšesťročného Džajiča a dvoch ďalších exfunkcionárov CZ Belehrad obvinili z ilegálneho zisku približne 10 miliónov eur z predaja štyroch hráčov do zahraničia, vrátane obrancu Manchestru Untied Nemanju Vidiča.

Džajič sa v stredu stal novým prezidentom CZ, keď vystriedal Vladana Lukiča. Ten povedal, že už ďalej nemôže figurovať vo funkcii pod ťarchou šnúry zlých výsledkov a dlhu 60 miliónov eur.

© WEBNOVINY