Main Content

David Beckham postúpil s LA Galaxy do finále MLS

pondelok, 19. november 2012 11:30 | Autor: TASR

Futbalisti Los Angeles Galaxy a Houston Dynamo si po roku opäť zahrajú o titul v zámorskej MLS. Oba tímy vyhrali svoje konferencie.

Los Angeles Galaxy s Davidom Beckhamom síce prehralo v nedeľu v odvete finále Západnej konferencie na pôde Seattlu 1:2, ale keďže doma uspelo 3:0, postúpilo do boja o MLS Cup.

Houston remizoval v nedeľu na RFK Stadium vo Washingtone s DC United 1:1, prvý duel vyhral 3:1. Súboj o MLS Cup sa uskutoční v Home Depot Centre v Los Angeles 1. decembra.

Galaxy majú výhodu domáceho prostredia, keďže v základnej časti nazbierali viac bodov ako Dynamo. Pred rokom na rovnakom mieste vyhrali v MLS Cupe Galaxy 1:0.

Výsledky nedeľňajších odvetných stretnutí finále konferencií v zámorskej futbalovej lige MLS:

Západná konferencia:
Seattle - Los Angeles 2:1 (1:0) - prvý zápas: 0:3, Los Angeles postúpilo do MLS Cupu

Východná konferencia:
DC United - Houston 1:1 (0:1) - prvý zápas: 1:3, Houston postúpil do MLS Cupu

© WEBNOVINY