Hokej: Litvínov zdolal Plzeň 3:0 a v sérii vedie 2:1 (2)

utorok, 12. marec 2013 23:31 | Autor: TASR

Praha 12. marca (TASR) – Hokejisti Litvínova zvíťazili v utorňajšom treťom zápase štvrťfinále play off českej extraligy na domácom ľade nad Plzňou 3:0 a v sérii vedú 2:1. Pod víťazstvo sa podpísal aj slovenský útočník Juraj Majdan, ktorý v 59. minúte strelil tretí gól domácich, jeho spoluhráč Vladislav Baláž zaznamenal jednu asistenciu. V druhom štvrťfinálovom súboji vyhrali hokejisti Třinca ...

V druhom štvrťfinálovom súboji vyhrali hokejisti Třinca na ľade Sparty Praha 4:3 a v sérii vedú 2:1.

sumáre:

Litvínov - Plzeň 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Góly: 10. Martynek, 26. Ručinský (BALÁŽ), 59. MAJDAN

/na zápasy: 2:1/

Sparta Praha - Třinec 3:4 (0:0, 2:2, 1:2)

Góly: 25. Tenkrát, 33. Tenkrát, 50. Pilař - 34. Peterek, 35. Varaďa, 50. Zíb, 54. Rákos