Futbal: Slovenská devätnástka remizovala v prípravnom zápase s Talianskom 1:1

streda, 27. marec 2013 19:30 | Autor: TASR

Castelfranco Veneto 27. marca (TASR) - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 19 rokov remizovali v stredajšom prípravnom stretnutí v talianskom mestečku Castelfranco Veneto s domácimi rovesníkmi 1:1. Oba góly padli v prvom polčase, zverenci trénera Milana Malatinského viedli od 11. minúty zásluhou gólu Šmehyla, o päť minút neskôr vyrovnal Moroni.

Mladí Slováci tak uhrali v prebiehajúcej príprave druhú remízu, v sobotu hrali v Zlatých Moravciach s výberom Malajzie do 23 rokov rovnako 1:1. Pre SR "19" sú zápasy prípravou na júnový turnaj II. fázy kvalifikácie o postup na ME v Litve, slovenskými súpermi budú reprezentácie domáceho Srbska, Švajčiarska a Írska. Informovala o tom oficiálna internetová stránka Slovenského futbalového zväzu (SFZ).