Správy dňa zo španielskej Primera Division (15.9.)

nedeľa, 15. september 2013 11:02 | Autor: Richard Weinfortner

Správy dňa zo španielskej Primera Division (15.9.) | zdroj: © TASR

Prinášame vám nový diel pravidelnej dennej rubriky so súhrnom top správ z jednej z najpopulárnejších futbalových líg na svete – španielskej Primera Divison.

REAL MADRID: Miliónový Gareth Bale odohral v zápase s Villarealom 61 minút a strelil jeden gól. Madridčania napriek tomu iba remizovali s ViIlarealom 2:2.

BILBAO: Zajtra o 22:00 nastúpia Los Leones na prvý zápas na novom štadióne San Mamés. Samozrejme, že ho túžia otvoriť víťazstvom a radi by strelili prvý gól.

LEVANTE: Záložník Rubén García včera chýbal v zápase proti Realu Sociedad. Dôvodom bolo zranené koleno.

SEVILLA: Včera na Nou Campe bol tímu k dispozícii brankár Beto, ktorý odchytal celý zápas a aj Nemec Marko Marin, ktorý nastúpil v 69.minúte.

ESPANYOL: 26ročný brankár Kiko Casilla má údajne zranené rameno, takže proti Granade by nemal chytať.

VALLADOLID: Tréner Juan Ignacio Martínez už môže počítať s Omarom RamosomPatrickom Ebertom.

OSASUNA: Obranca Marc Bertrán už nemá žiadne zdravotné problémy a dnes by mohol nastúpiť na trávniku Getafe.