Správy dňa zo španielskej Primera Division (6.10.)

nedeľa, 6. október 2013 11:08 | Autor: Branislav Lipták

Správy dňa zo španielskej Primera Division (6.10.) | zdroj: © TASR

Prinášame vám nový diel pravidelnej dennej rubriky so súhrnom top správ z jednej z najpopulárnejších futbalových líg na svete – španielskej Primera Divison.

REAL MADRID: Real ešte v 86. minúte ligového zápasu v Levante prehrával 1:2. Ale v 90 minúte sa presadil Morata a iba niekoľko sekúnd pred koncom strhol víťazstvo na stranu Madridčanov Cristiano Ronaldo.

REAL MADRID: Záložník Xabi Alonso sa zotavuje po zlomení kostičiek na nohe a na veľké El Clásico, ktoré je na programe 26. októbra už bude k dispozícii. Alonso toto zranenie utrpel počas letnej prípravy.

REAL MADRID a REAL SOCIEDAD: Španielske kluby sa dohadujú na možnosti hosťovania záložníka Casemira, ktorý v Reale nedostáva veľa príležitostí.

GETAFE: Do zostavy Getafe sa po krátkej pauze zavinenou zranením vracia obranca Sergio Escudero.

BETIS: Rubén Castro sa opätovne zapojil do tréningového procesu. Castro má problémy s chrbtom a neustále ho prenasledujú svalové zranenia.

BETIS: Sevillskému klubu sa zranil záložník s príznačným menom Salva Sevilla, ktorý by si mal dať od futbalu pauzu na niekoľko dní.