WNBA: Minnesota - Atlanta 88:63 v druhom finále, Minnesota vedie 2:0
Minnesota 9. októbra (TASR) - Basketbalistky Minnesoty vedú vo finále zámorskej WNBA nad Atlantou už 2:0 na zápasy. Aj v druhom súboji využili výhodu domácej palubovky a zvíťazili rovnakým 25-bodovým rozdielom, tentoraz v pomere 88:63. Tretí zápas je na programe v noci na piatok v Atlante. Hrá sa na tri víťazstvá.
Najlepšou domácou strelkyňou bola Seimone Augustusová s 20 bodmi, po 14 pridali Lindsay Whalenová a Maya Mooreová, v tíme hostí Angel McCoughtryová s 15.
výsledok:
finále - 2. zápas:
Minnesota - Atlanta 88:63
(stav série: 2:0)
