NHL:Detroit aj s Tatarom prehral so San Jose 0:1 po sn, tri prehry domácich (2)

utorok, 22. október 2013 08:05 | Autor: TASR

New York 22. októbra (TASR) - Zámorská NHL mala v noci na utorok na programe len tri stretnutia. V prvých dvoch padli len dva góly, keď San Jose vyhralo v Detroite až po nájazdoch 1:0, rovnakým pomerom v Pittsburghu vyhralo v riadnom hracom čase Colorado. Aj v treťom súboji boli úspešní hostia, keď Calgary vyhralo v Los Angeles 3:2. Víťazný gól zaznamenal tridsať sekúnd pred koncom tretej tretiny TJ Brodie.

Na stretnutie v Detroite nastúpil aj slovenský útočník Tomáš Tatar. Na ľade strávil 12:07 minút a výsledkom jeho snaženia boli len dve strely. Jediným hráčom, ktorý sa presadil v nájazdoch bol Logan Couture, v domácom tíme postupne neuspeli Pavel Dacjuk, Daniel Alfredsson a Todd Bertuzzi.

výsledky:

Detroit - San Jose 0:1 pp a sn, Pittsburgh - Colorado 0:1, Los Angeles - Calgary 2:3

UPOZORNENIE: Správa je rozšírená v prvom odseku a o ďalší výsledok