Správy dňa z anglickej Premier League (29.10.)

utorok, 29. október 2013 10:47 | Autor: Richard Weinfortner

Správy dňa z anglickej Premier League (29.10.) | zdroj: © TASR

Prinášame vám nový diel pravidelnej dennej rubriky so súhrnom top správ z najpopulárnejšej futbalovej ligy na svete - anglickej Premier League.

TOTTENHAM: André-Villas Boas si dovolil skritizovať fanúšikov svojho tímu. Pri výhre nad Hullom 1:0 mal údajne pocit, akoby Spurs hrali vonku.

TOTTENHAM: Zmluvu až do konca sezóny 2018/19 podpísal včera obranca Kyle Walker.

TOTTENHAM: Beşiktaş Istanbul sa zaujíma o útočníka Emmanuela Adebayora. V zime by mali tímy začať rokovať.

TOTTENHAM: Andros Townsend má zranené zápästie. Aký dopad to bude mať na jeho štart v najbližšom zápase, zatiaľ nie je známe.

MANCHESTER UNITED & CHELSEA: Špekulácie o tom, či Wayne Rooney odíde, môžu mať v zime svoju druhú časť. The Blues plánujú ponúknuť 35 miliónov libier.

MANCHESTER UNITED: 18-ročný bazilejský obranca Michael Conçalves upútal pozornosť manchesterských skautov.

STOKE CITY: Zaujímavý moment nastal cez polčasovú prestávku zápasu proti Manchestru United. Ryan Shawcross sa na ceste do šatní dostal do konfliktu s Robinom van Persiem a dostal žltú kartu. Žltej karte „v šatni“ sa čudoval aj manažér Mark Hughes.

NEWCASTLE: Poriadne si zavaril Cheick Tioté. Za použitie falošného vodičského preukazu dostal 18-mesačný podmienečný trest a 180 hodín verejnoprospešných prác. Od väzenia ho údajne zachránilo priznanie.

STOKE CITY: V dnešnom zápase Capital One Cupu proti Birminghamu pravdepodobne nenastúpi Robert Huth. Dôvodom je zranenie členka.

SWANSEA CITY: 21-ročný záložník Jonjo Shelvey má problémy so stehenným svalom, kvôli čomu nemohol hrať v zápase proti West Hamu (0:0). Zatiaľ je otázne, či vybehne na trávnik proti Cardiffu.

WEST HAM: Portugalský útočník Ricardo Vaz Tê má údajne vykĺbené rameno. Ak sa tieto podozrenia potvrdia, Kladivárom nepomôže poriadne dlho.