Main Content

Hokej: Slovenky prehrali na turnaji v Japonsku s Nemeckom 0:7

sobota, 9. november 2013 09:05 | Autor: TASR

Jokohama 9. novembra (TASR) - Slovenské hokejové reprezentantky prehrali v piatok na Turnaji piatich krajín v Jokohame aj vo svojom druhom vystúpení s tímom Nemecka 0:7.

výsledok:

Nemecko - Slovensko 7:0 (1:0, 2:0, 4:0)

Góly: 5. a 44. Anwanderová, 23. a 54. Delarbreová, 40. a 47. Janzenová, 47. Spielbergerová.

ďalší program Sloveniek:

nedeľa 10. novembra, 14:30 (06:30 SEČ): SLOVENSKO – Česko