NBA: Indiana otočila zápas s Bostonom a vedie na Východe

sobota, 23. november 2013 08:05 | Autor: TASR

NBA: Indiana otočila zápas s Bostonom a vedie na Východe | zdroj: © TASR

New York 23. novembra (TASR) - V basketbalovej NBA zaznamenal Paul George 27 bodov a doviedol tím Indiana Pacers k víťazstvu 97:82 nad Bostonom Celtics.

Pacers, ktorí v polovici zápasu prehrávali o osem bodov, figurujú na čele Východnej konferencie s 11 víťazstvami a jednou prehrou.

Basketbalisti Minnesoty Timberwolves zdolali tím Brooklyn Nets 111:81. V drese domácich sa blysol Kevin Love so 17 bodmi, 16 doskokmi a štyri finálnymi asistenciami, pričom to všetko stihol za 28 minút. Ďalším produktívny hráčom Wolves bol Nikola Petkovič s 15 bodmi a siedmimi doskočenými loptami.

Evan Turner dosiahol 27 bodov a jeho spoluhráč Spencer Hawes zaznamenal 11 z 25 bodov v záverečných minútach duel, v ktorom domáca Philadelphia 76ers zdolala Milwaukee Bucks 115:107 po predĺžení. Basketbalisti Milwaukee tak ťahajú sériu štyroch prehier, pričom im teraz nepomohlo ani 38 bodov Carona Butlera.