Futbal: Makov Norimberg ani v 13. kole nevyhral, posledný je Braunschweig

sobota, 23. november 2013 18:05 | Autor: TASR

Berlín 23. novembra (TASR) - Futbalisti 1. FC Norimberg ani v 13. kole nemeckej bundesligy neokúsili prvý pocit výhry v tomto ročníku.

Bavorský tím v sobotu na domácej pôde remizoval s VfL Wolfsburg 1:1 a v doterajšom priebehu súťaže nazbieral chudobných 8 bodov rovnako ako posledný tím, ktorým je pre horšie skóre nováčik Eintracht Braunschweig. V drese Norimbergu zasiahol do hry v 55. minúte slovenský krídelník Róbert Mak.

Hertha Berlín s Petrom Pekaríkom na pravom kraji obrany prehrala doma s Bayerom Leverkusen 0:1. Víťazný gól strelil v 29. minúte Stefan Kießling.

Frankfurt po troch prehrách v rade smeroval k ďalšej, keď prehrával so Schalke 0:2, ale po zmene strán tromi gólmi otočil skóre. Netešil sa napokon z plného zisku, keď v 86. minúte vyrovnal Höwedes.

O 18.30 h sa začal šláger Borussia Dortmund - Bayern Mníchov.