Main Content

Futbal-MSF14: Tréner Nigérie Keshi: "Bosnu som videl v televízii, je silná"

piatok, 6. december 2013 21:05 | Autor: TASR

Costa do Sauipe 6. decembra (TASR) - Reakcie na žreb finálového turnaja 20. futbalových MS 2014 v Brazílii:

Stephen Keshi, tréner Nigérie: "Som spokojný. Toto sú už majstrovstvá sveta, nik nie je ľahký súper. Bosna je ťažký tím, videl som ju asi dvakrát v televízii. Irán som ešte nevidel. Ale ak sú na MS, musia mať dobré mužstvo."