Main Content

Florbal-MS: Slovenky zdolali na úvod Kórejčanky vysoko 13:0

sobota, 7. december 2013 22:05 | Autor: TASR

Brno 7. decembra (TASR) - Slovenské florbalistky vstúpili do svetového šampionátu žien v Brne víťazstvom, keď si presvedčivo poradili s Kórejskou republikou vysoko 3:0.

Najbližšie sa Slovenky predstavia v druhom vystúpení na MS v nedeľu o 13.00 h proti Maďarkám, ktoré v sobotu podľahli Austrálii 7:10.

sumár:

C-skupina:

Kórejská republika - SLOVENSKO 0:13 (0:5, 0:4, 0:4)

Góly: Šponiarová a Sádecká 3, Kadučáková a Hutirová 2, Ďuríková, Ferencová, Košturiaková

Austrália - Maďarsko 10:7

Ostatné výsledky:

A-skupina:

Poľsko - Rusko 6:3

Švédsko - Fínsko 8:2

B-skupina:

Česko - Nórsko 6:1

Švajčiarsko - Lotyšsko 6:1

D-skupina:

Nemecko - Kanada 14:0

Japonsko - Dánsko 2:11