Futbal: ViOn Zlaté Moravce víťazom Vianočného turnaja v Nitre
Nitra 8. decembra (TASR) - Futbalisti ViOn-u Zlaté Moravce sa stali víťazom Vianočného turnaja MY Nitrianskych novín o Pohár primátora mesta. Účastník Corgoň ligy vo finále zvíťazil až po penaltovom rozstrele nad Sereďou 2:1. Tretí skončil výber ZsFZ po výhre nad Vrábľami 4:1.
Za najlepšieho brankára vyhlásili Martina Šálku (Sereď), najlepším strelcom bol Ľubomír Bernáth (ViOn) 7 gólov, najlepším hráčom jeho spoluhráč Peter Mazan a do all stars tímu sa dostali: Martin Kuciak (ViOn) - Tomáš Vestenický (FC Nitra), Matej Král (výber ZsFZ), Roman Čejtei (Sereď), Stano Husár (Vráble)
výsledky:
finále:
Sereď - FC ViOn Zlaté Moravce 1:1, na pok. kopy 1:2
o 3. miesto:
ZsFZ - Vráble 4:1
