štvrtok, 12. december 2013 11:33 | Autor: Dávid Lech

V troch nočných dueloch NHL sa krásnym zákrokom prezentoval gólman Minnesoty Wild Josh Harding, ktorý parádnym spôsobom zneškodnil šancu druhého najlepšieho strelca ligy Coreyho Perryho.

Zákrok dňa predviedol Josh Harding v 24. minúte súboja medzi Anaheimom Ducks a Minnesotou Wild, keď parádnym zákrokom zneškodnil presilovkovú šancu Coreyho Perryho, ktorý posielal puk do odkrytej brány a pomaly sa už začínal radovať, no v ceste pukus stála pohotová lapačka 29-ročného Kanaďana. Z tohto mikrosúboja však napokon vyšiel víťazne Perry, ktorý v 34. minúte nakoniec prekonal gólmana "divochov" a strelil víťazný gól zápasu. Anaheim zvíťazil 2:1.

Perry je momentálne s 21 gólmi spoločne s Alexom Steenom zo Saint Louis Blues druhým najlepším strelcom National Hockey League. Za suverénnym Alexandrom Ovečkinom zaostávajú o päť presných zásahov.