Main Content

Futbal: Slask Vroclav - Piast Gliwice 0:0 v 21. kole poľskej ligy (2)

sobota, 14. december 2013 20:05 | Autor: TASR

Varšava 14. decembra (TASR) - V úvodnom sobotňajšom zápase 21. kola poľskej futbalovej ligy zvíťazila Korona Kielce nad Podbeskidziem Bielsko-Biala 2:1.

Výsledky - 21. kolo:

Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biala 2:1 /P. Staňo (Kielce) hral celý zápas a dostal ŽK - R. Zajac (Bielsko-Biala) odchytal celý zápas/, Slask Vroclav - Piast Gliwice 0:0 /M. Kelemen (Vroclav) chytal celý zápas - C. Horváth hral celý zápas a v 22. min videl ŽK, M. Ižvolt hral do 44. min, striedal ho P. Cicman (všetci Gliwice)/

UPOZORNENIE: Správa je rozšírená o druhý výsledok