Futbal: Neymar zariadil víťazstvo Barcelony nad Villarrealom (3)

sobota, 14. december 2013 22:05 | Autor: TASR

Madrid 14. decembra (TASR) - V úvodnom sobotňajšom zápase 16. kola španielskej futbalovej Primera Division sa Real Madrid vytrápil na trávniku Osasuny Pamplona a stratil body po remíze 2:2. Domáci nad "bielym baletom" dokonca viedli 2:0 a Real v 44. minúte navyše prišiel o vylúčeného Sergia Ramosa. Vzápätí ale Isco znížil a v druhom polčase vyrovnal Pepe.

Vedúce postavenie v tabuľke potvrdili hráči FC Barcelona, úradujúci španielsky master si na Nou Campe poradil s Villarrealom 2:1. O oba góly Kataláncov sa postaral Brazílčan Neymar.

sumáre - 16. kolo:

Osasuna Pamplona - Real Madrid 2:2 (2:1)

Góly: 16. a 39. Riera - 45. Isco, 80. Pepe, ČK: 79. Silva - 44. Ramos, 15.978 divákov.

Ryao Vallecano - Granada CF 0:2 (0:1)

Góly: 35. Rico, 89. Riki, ČK: 43. Nacho (Rayo), 10.000 divákov.

FC Barcelona - Villarreal 2:1 (1:0) Góly: 30. a 68. Neymar (prvý z 11 m) - 48. Musacchio, 71.000 divákov.

UPOZORNENIE: Správa je rozšírená o 2. odsek a ďalší sumár