Futbal: Japonci sa budú uchádzať o MS žien v roku 2023
Tokio 19. decembra (TASR) - Japonsko sa bude uchádzať o organizáciu finálového turnaja futbalových majstrovstiev sveta žien v roku 2023. Informovala agentúra Sinchua s odvolaním sa na slová viceprezidenta Japonskej futbalovej asociácie Koza Tašimu.
Japonci chceli pôvodne organizovať MS žien v roku 2019, ale keďže sú v krajine MS v ragby 2019, resp. OH 2020 v Tokiu, zvolili neskorší termín.
