Main Content

Futbal-MSF14: Kolumbijčania budú počas MS bývať v Sao Paulo

piatok, 20. december 2013 18:05 | Autor: TASR

Bogota 20. decembra (TASR) - Kolumbijská futbalová reprezentácia si počas budúcoročných majstrovstiev sveta v Brazílii rozloží kemp v Sao Paulo. Mesto leží na strategickej pozícii medzi dejiskami zápasov tejto juhoamerickej reprezentácie. Oznámil to prezident Kolumbijskej futbalovej federácie Luis Bedoya

Tím trénera Josého Pékermana sa predstaví v C-skupine spoločne s Gréckom, Pobrežím Slonoviny a Japonskom a svoje stretnutia odohrá v mestách Belo Horizonte, Brasília a Cuiaba. Do všetkých zápasových destinácií trvá let zo Sao Paulo menej ako dve hodiny.