NBA: Boston prehral deviaty raz za sebou, Knicks zdolali Suns v predĺžení

utorok, 14. január 2014 07:05 | Autor: TASR

New York 14. januára (TASR) - Basketbalisti New York Knicks zvíťazili v nočnom zápase NBA nad Phoenixom Suns 98:96 po predĺžení. Na triumfe domácich sa 29 bodmi a 16 doskokmi podieľal Carmelo Anthony. Knicks triumfovali piatykrát za sebou, pričom hosťom v predĺžení nedovolili streliť kôš z hry.

Piaty víťazný zápas v sérii zaznamenali aj hráči San Antonia, ktorí zdolali New Orleans na jeho palubovke 101:95. Oporou víťazov bol s 27 bodmi Tony Parker.

Chicago doma padlo s Washingtonom 88:102 a chuť prehry okúsilo opäť po piatich výhrach. V drese hostí zaznamenali po 19 bodov John Wall a Nene. Doma sa nedarilo ani Bostonu, ktorý prehral s Houstonom 92:104. Aj vďaka výkonu Dwighta Howarda, ktorý strelil 32 bodov a pridal 10 doskokov, Boston utrpel už deviatu prehru v sérii.

výsledky:

Toronto - Milwaukee 116:94, Boston - Houston 92:104, New York - Phoenix 98:96 pp, Utah - Denver 118:103, New Orleans - San Antonio 95:101, Dallas - Orlando 107:88, Chicago - Washington 88:102