OPRAVA: Lyžovanie-beh: Na MSR šprinte na 1 km triumfy Kapša a Klementovej

piatok, 21. február 2014 20:05 | Autor: TASR

Redakcia športového spravodajstva TASR prosí svojich odberateľov, aby si v správe

Lyžovanie-beh: Na MSR šprinte na 1 km triumfy Kapša a Klementovej

vydanej o 17.57 h

opravili v texte a výsledkovej časti poradie oboch súťaží:

Skalka 21. februára (TASR) - Martin Kapšo triumfoval v šprinte mužov a juniorov na majstrovstvách Slovenska v behu na lyžiach. Na kilometrovej trati zvíťazil v čase 3:13,89 min., druhý Andrej Segeč prišiel do cieľa so stratou 1,69 s, tretí skončil Michal Polačko (+2,16 s).

Medzi ženami titul v šprinte získala časom 3:52,55 min. Barbora Klementová, ktorá si v cieli vytvorila na druhú Evu Segečovú takmer 11-sekundový náskok. Na tretej priečke finišovala Katarína Valašťanová (+11,32 s).

Výsledky - šprint 1 km klasicky:

muži, juniori: 1. Martin Kapšo 3:13,89 min., 2. Andrej Segeč +1,69 s, 3. Michal Polačko +2,16 s

ženy, juniorky: 1. Barbora Klementová 3:52,55 min., 2. Eva Segečová +10,77 s, 3. Katarína Valašťanová +11,32 s

na správne:

Skalka 21. februára (TASR) - Martin Kapšo triumfoval v šprinte mužov a juniorov na majstrovstvách Slovenska v behu na lyžiach. Na kilometrovej trati zvíťazil pred druhým Andrejom Segečom, tretí skončil Miroslav Šulek.

Medzi ženami získala titul v šprinte Barbora Klementová, ktorá zvíťazila pred druhou Katarínou Valašťanovou. Na tretej priečke finišovala Eva Segečová.

muži, juniori: 1. Martin Kapšo, 2. Andrej Segeč, 3. Miroslav Šulek

ženy, juniorky: 1. Barbora Klementová, 2. Katarína Valašťanová, 3. Eva Segečová