Futbal: FC Sevilla - San Sebastian 1:0 v 26. kole španielskej ligy (3)

nedeľa, 2. marec 2014 21:05 | Autor: TASR

Madrid 2. marca (TASR) - V úvodnom nedeľňajšom zápase 26. kola španielskej futbalovej Primera Division remizoval Villarreal s Betisom Sevilla 1:1.

Druhý zápas nedele ponúkol šláger a derby madridských Atletica a Realu, resp. súboj prvého s druhým tímom ligy. Líder Real v ňom remizoval na štadióne Vicente Calderona 2:2. Na čele La Ligy má "biely balet" náskok troch bodov na druhé Atletico, štyri body stráca FC Barcelona, ktorá ale večer hrá na Nou Campe s Almeriou.

Skóre derby otvoril hneď na začiatku v 3. minúte francúzsky útočník Karim Benzema z pozície zaváňajúcej ofsajdom, v 28. minúte potom vyrovnal Koke. Na konci prvého polčasu dostal domácich do vedenia Gabi, v 82. minúte deľbu bodov zariadil Cristiano Ronaldo.