Hokej: Pardubice - Slavia 3:4 v predkole play off českej extraligy, Tybor 2+0

utorok, 11. marec 2014 22:05 | Autor: TASR

Praha 11. marca (TASR) - Hokejisti Slavie Praha zvíťazili v druhom zápase predkola play off českej extraligy na ľade Pardubíc 4:3. Hostia predviedli dokonalý obrat, keď ešte sedem minút pred koncom stretnutia prehrávali 2:3. Skóre však dvoma gólmi v rozmedzí troch minút otočili a vyrovnali stav série hranej na tri víťazstvá na 1:1. V drese Pardubíc sa darilo opäť slovenskému útočníkovi Radoslavovi Tyborovi, ktorý sa dvakrát strelecky presadil.

česká extraliga - predkolo play off:

Pardubice - Slavia Praha 3:4 (2:1, 1:1, 0:2)

Góly: 5. Radil (ĎALOGA), 16. TYBOR, 25. TYBOR - 18. Bednář, 32. Šenkeřík, 54. Jelínek, 57. Klhůfek

/stav série: 1:1/

Vítkovice - Liberec 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

Góly: 1. Strapáč (HÚŽEVKA), 21. Strapáč (HÚŽEVKA), 35. Šedivý (VANDAS) - 29. Vlach

/stav série: 2:0/

o udržanie:

Karlove Vary - Chomutov 5:4 pp (1:0, 3:3, 0:1 - 1:0)

Góly: 15. Zaťovič, 25. Zaťovič, 33. Rýgl (KYTNÁR), 39. Pohl, 63. Zucker - 27. Kubinčák, 30. Svoboda (BARTEČKO), 35. Svoboda (BARTEČKO), 54. Kaše

Kladno - Litvínov 3:4 (1:0, 1:2, 1:2)

Góly: 18. Tenkrát, 37. Bílek, 42. Havlíček (MAJESKÝ) - 31. Gula, 32. Černý, 46. Piroš, 58. Jurčík