Main Content

Stolný tenis-MS: Slovenky si pripísali prvé víťazstvo, Francúzsko zdolali 3:1

piatok, 2. máj 2014 11:05 | Autor: TASR

Tokio 2. mája (TASR) - Slovenské stolné tenistky si na MS družstiev v Tokiu pripísali prvé víťazstvo. V skupine o 13.-24. miesto v Majstrovskej divízii zdolali Francúzsko 3:1. O dva body sa postarala Barbora Balážová, tretí pridala Eva Jurková. Prehrala iba Eva Ódorová. Zverenky trénerky Valentiny Popovovej čaká v sobotu súboj s Maďarskom.

ženy - Majstrovská divízia:

skupina o 13.-24. miesto:

Francúzsko - SLOVENSKO 1:3

Grundischová - Ódorová 3:0 (10, 11, 10)

Gasnierová - Balážová 1:3 (-9, -8, 9, -4)

Zarifová - Jurková 2:3 (-10, 8, -4, 6, -7)

Grundischová - Balážová 2:3 (-7, -5, 9, 9, -8)