Stolný tenis-MS: Slováci zdolali Nórsko 3:0
Tokio 2. mája (TASR) - Slovenskí stolní tenisti vyhrali v piatok na MS družstiev v Tokiu v skupine o 25. až 36. miesto nad Nórskom hladko 3:0. O body sa postarali všetci traja členovia tímu Thomas Keinath, Peter Šereda i Ľubomír Pištej, ktorí zhodne stratili po jednom sete. Zverenci trénera Jarolíma Mika nastúpia v sobotu proti Iránu.
muži - druhá divízia:
skupina o 25. až 36. miesto:
Nórsko - SLOVENSKO 0:3
E. Ronneberg - Keinath 1:3 (-4, 7, -4, -5)
Jorgensen - Pištej 1:3 (-7, -7, 4, -9)
L. Ronneberg - Šereda 1:3 (-5, -5, 9, -5)
