Main Content

Stolný tenis-MS: Slováci zdolali Nórsko 3:0

piatok, 2. máj 2014 14:05 | Autor: TASR

Tokio 2. mája (TASR) - Slovenskí stolní tenisti vyhrali v piatok na MS družstiev v Tokiu v skupine o 25. až 36. miesto nad Nórskom hladko 3:0. O body sa postarali všetci traja členovia tímu Thomas Keinath, Peter Šereda i Ľubomír Pištej, ktorí zhodne stratili po jednom sete. Zverenci trénera Jarolíma Mika nastúpia v sobotu proti Iránu.

muži - druhá divízia:

skupina o 25. až 36. miesto:

Nórsko - SLOVENSKO 0:3

E. Ronneberg - Keinath 1:3 (-4, 7, -4, -5)

Jorgensen - Pištej 1:3 (-7, -7, 4, -9)

L. Ronneberg - Šereda 1:3 (-5, -5, 9, -5)