Stolný tenis-MS: Slováci zdolali Irán 3:1 a budú hrať s Anglickom
Tokio 3. mája (TASR) - Slovenskí stolní tenisti vyhrali v sobotu na MS družstiev v Tokiu v skupine o 25. až 36. miesto nad Iránom 3:1. Dva body zaznamenal Ľubomír Pištej, jeden bod pridal Thomas Keinath, Peter Šereda svoj duel s Afshinom Noroozim prehral. Zverenci trénera Jarolíma Mika nastúpia v druhom sobotňajšom stretnutí proti Anglicku.
muži - druhá divízia:
skupina o 25. až 36. miesto:
Irán - SLOVENSKO 1:3
Alamiyan - Keinath 1:3 (-5, -5, 5, -9)
Alamian - Pištej 2:3 (10, -5, 3, -12, -17)
Noroozi - Šereda 3:0 (9, 4, 9)
Alamiyan - Pištej 0:3 (-2, -8, 0)
