Main Content

Stolný tenis-MS: Slovenky prehrali s Maďarkami 2:3

sobota, 3. máj 2014 14:05 | Autor: TASR

Tokio 3. mája (TASR) - Slovenské stolné tenistky prehrali v sobotu na MS družstiev v Tokiu v skupine o 13.-24. miesto s Maďarskom 2:3. O body zvereniek trénerky Valentiny Popovovej sa postarali Barbora Balážová a Eva Ódorová, Eva Jurková duel s Szandrou Pergelovou prehrala.

ženy - Majstrovská divízia:

skupina o 13.-24. miesto:

SLOVENSKO - Maďarsko 2:3

Ódorová - Madaraszová 1:3 (-9, -7, 6, -8)

Balážová - Pótová 3:0 (12, 4, 8)

Jurková - Pergelová 0:3 (-7, -3, -8)

Ódorová - Pótová 3:2 (5, -8, 12, -8, 6)

Balážová - Madaraszová 1:3 (-6, 9, -5, -10)