Stolný tenis-MS: Slovenky prehrali s Maďarkami 2:3
Tokio 3. mája (TASR) - Slovenské stolné tenistky prehrali v sobotu na MS družstiev v Tokiu v skupine o 13.-24. miesto s Maďarskom 2:3. O body zvereniek trénerky Valentiny Popovovej sa postarali Barbora Balážová a Eva Ódorová, Eva Jurková duel s Szandrou Pergelovou prehrala.
ženy - Majstrovská divízia:
skupina o 13.-24. miesto:
SLOVENSKO - Maďarsko 2:3
Ódorová - Madaraszová 1:3 (-9, -7, 6, -8)
Balážová - Pótová 3:0 (12, 4, 8)
Jurková - Pergelová 0:3 (-7, -3, -8)
Ódorová - Pótová 3:2 (5, -8, 12, -8, 6)
Balážová - Madaraszová 1:3 (-6, 9, -5, -10)
