Bedminton: Číňanky obhájili titul v Uber Cupe
Naí Dillí 24. mája (TASR) - Čínske bedmintonistky svojich fanúšikov nesklamali a získali už svoj 13. titul majsteriek v Uber Cupe, keď vo finále zdolali Japonky 3:1.
I keď Japonky v úvodnej štvorhre Číňankám vzali prvý bod na celom turnaji, olympijská víťazka Li Suerui aj čínska dvojka Wang Šisian svoje dvojhry bez problémov vyhrali a rovnako úspešné boli tiež Čao Junlei a Wang Siaoli v druhej štvorhre, takže Wang Jihan na posledný zápas už ani nemusela nastúpiť.
