Športové aktuality v nedeľu 31. augusta
Prehľad športových aktualít TASR v nedeľu 31. augusta
--------------------------------------------------------
tel.: 02/5296 2545, 5921 0322, 5921 0323
fax: 5921 0324
SLUŽBUKONAJÚCI TECHNIK: 0905/505 721
internet: http://www.tasr.sk - mail: sport@tasr.sk
-------------------------------------------------------
vedúci vydania: predpoludním: Michal Bakaj
popoludní: Michal Juraška
--------------------------------------------------------
Aktuality z domova:
08.00 hokejbal - Svetový pohár /FOTO+ZVUK/
08.00 o 13.-15. miesto
09.00/10.00 o 5.-8. miesto
11.00/12.00 semifinále
13.00 o 13.-15. miesto
14.00 o 11. miesto
15.00 o 9. miesto
16.00 o 7. miesto
17.00 o 5. miesto
18.00 o 3. miesto
19.00 finále
(Nitra)
09.30 kanoistika na divokej vode - MSR, Slovak Open
v slalome
09.30 semifinále
14.00 finále
15.30 družstvá
(Čunovo)
11.00 jachting - Veľká cena Slovenska, MMSR
11.00-16.00 záverečné rozjazdy
(Domaša)
13.00 futbal - zraz reprezentácie do 21 rokov
pred kvalifikáciou o postup do baráže ME
Slovensko - Škótsko
(hotel Relax, Senec)
13.30 motorizmus - 51. ročník Zlatej prilby
na plochej dráhe
(Žarnovica)
14.00 dostihy - 20. Cena Whisky, 24. ME amatérskych jazdkýň
(Závodisko Bratislava)
15.00 volejbal - ME juniorov
I. skupina
15.00 Taliansko - Bulharsko
17.30 Rusko - Slovensko /FOTO/
20.00 Francúzsko - Srbsko
(Nitra)
16.00 futbal - 6. kolo DOXXbet ligy
Východ
MFK Košice B - MŠK Rimavská Sobota
Západ
ŠKF Sereď - AFC Nové Mesto nad Váhom
16.00 futbal - 8. kolo Fortuna ligy
16.00 Spartak Trnava - FK Senica /FOTO+VIDEO/
19.00 Slovan Bratislava
- Dukla Banská Bystrica /FOTO+ZVUK+VIDEO/
16.00 futbal - prípravný zápas
Slovensko - Malta /FOTO+ZVUK+VIDEO/
16.00 zraz (hotel Delfín, Senec)
16.30 TK s trénermi (hotel Delfín, Senec)
16.45 rozhovory s hráčmi (hotel Delfín, Senec)
Aktuality zo zahraničia:
09.40 cyklistika - GP Ouest France - Plouay, 229,1 km
12.15 motorizmus - GP Veľkej Británie cestných motocyklov
(Silverstone)
12.30 basketbal - MS mužov (FIBA Basketball World Cup)
A-skupina /Granada/
15.30 Srbsko - Francúzsko
18.00 Brazília - Irán
22.00 Španielsko - Egypt
B-skupina /Sevilla/
13.30 Argentína - Chorvátsko
17.30 Senegal - Portoriko
20.00 Filipíny - Grécko
C-skupina /Bilbao/
12.30 Dominikánska republika - Nový Zéland
16.00 Fínsko - Ukrajina
21.30 Turecko - USA
D-skupina /Gran Canaria/
13.30 Kórejská republika - Austrália
17.30 Slovinsko - Mexiko
20.00 Litva - Angola
(Španielsko)
12.48 cyklistika - Okolo Španielska /P. SAGAN, M. VELITS/
9. etapa: Carboneras de Guadazaon -
Aramon Valdelinares, 185 km
13.00 džudo - MS
družstvá
(Čeľabinsk/Rus.)
13.00 volejbal - MS mužov
A-skupina /Vroclav/
16.30 Venezuela - Argentína
20.15 Kamerun - Austrália
D-skupina /Krakov/
13.00 Taliansko - Irán
16.30 Belgicko - USA
20.15 Portoriko - Francúzsko
(Poľsko)
13.03 veslovanie - MS /účasť SR/
finále (7)
(Amsterdam/Hol.)
13.30 atletika - World Challenge
(Berlín/Nem.)
15.00 volejbal - ME juniorov
II. skupina
15.00 Slovinsko - Rumunsko
17.30 Belgicko - ČR
20.00 Turecko - Poľsko
(Brno/ČR)
17.00 tenis - US Open /účasť SR/
3. kolo a osemfinále dvojhry mužov a žien
(New York)
20.00 triatlon - 8., finálové podujatie seriálu MS
muži
(Edmonton/Kan.)