Futbal-LM: Zenit Petrohrad remizoval v C-skupine s AS Monaco 0:0

streda, 1. október 2014 20:05 | Autor: TASR

Bratislava 1. októbra (TASR) - Futbalisti Zenitu Petrohrad remizovali v stredajšom zápase C-skupiny Ligy majstrov 2014/2015 s AS Monaco 0:0. Oba tímy sú tak po druhom kole naďalej bez prehry, keďže vo svojich úvodných dueloch brali tri body.

V málo záživnom stretnutí boli v prvom polčase bližšie ku gólu "kniežatá", ale brankár Zenitu Jurij Lodigin zlikvidoval šancu Dimitara Berbatova v 3. minúte a pred prestávkou si poradil aj s nebezpečnou delovkou Lucasa Ocamposa. Po zmene strán zlyhal v "tutovke" legionár v drese Zenitu Rondón a keď strela Yannicka Ferreiru v 73. minúte skončila na pravej žrdi domácej bránky, diváci sa gólu nedočkali.

Vo večernom dueli C-skupiny od 20.45 h Bayer Leverkusen privítal Benficu Lisabon.