Skoky na lyžiach-SP: V Klingenthale triumf družstva Nemecka

sobota, 22. november 2014 19:05 | Autor: TASR

Klingenthal 22. novembra (TASR) - Kvarteto Nemecka v zložení Markus Eisenbichler, Richard Freitag, Andreas Wellinger a Severin Freund zvíťazilo v úvodných pretekoch Svetového pohára v skokoch na lyžiach družstiev v nemeckom Klinenthale. Druhé miesto obsadilo so stratou 36,8 b Japonsko a tretí skončili Nóri. Prekvapujúco až na 8. mieste boli strieborní medailisti z olympiády v Soči Rakúšania a o priečku nižšie skončili Poliaci, v ktorých zostave chýbal dvojnásobný olympijský víťaz Kamil Stoch.