NHL: Florida s Kopeckým nestačila na Columbus, Edmonton natiahol negatívnu sériu

utorok, 2. december 2014 07:05 | Autor: TASR

New York 2. decembra (TASR) - Hokejisti Floridy v zostave so slovenským útočníkom Tomášom Kopeckým prehrali v noci na utorok v zámorskej NHL na ľade Columbusu 1:2. Blue Jackets, posledný tím Východnej konferencie, tak pretrhol šesťzápasovú šnúru prehier.

Kopecký odohral 13:46 minút, ale do štatistík sa nezapísal, na konto mu pribudli len tri neúspešné strelecké pokusy.

Edmonton neukončil negatívnu sériu ani doma proti Arizone, ktorá triumfovala 5:2. Hostia výborne zvládli druhú tretinu, v nej strelili až štyri góly a pre Oilers pripravili desiatu prehru v rade.

výsledky:

NY Rangers - Tampa Bay 3:6, Columbus - Florida 2:1, Colorado - Montreal 3:4, Edmonton - Arizona 2:5, Anaheim - Boston 3:2