Analýzy NHL (06.03.): Výber zaujímavých zápasov

nedeľa, 6. marec 2011 17:29 | Autor: Sport7 sk

Analýzy NHL (06.03.): Výber zaujímavých zápasov | zdroj: Sport7, foto SITA

Posledné dni nám tipy na NHL vychádzaju a tak veríme, že budeme pokračovať v úspešnom ťažení aj dnes. Prinášame analýzu k trom nočným stretnutiam NHL. Nech sa páči...

MINNESOTA WILD - BUFFALO SABRES

Diváci v Xcel Energy Center uvidia súboj tímov, ktoré vo svojich posledných odohratých dueloch bodovali naplno. Minnesota zvíťazila na ľade Rangers 3:1 a Buffalo si odnášalo plný počet bodov z Philadelphie, kde zvíťazilo pomerom 5:3. V drese Buffala sa opäť prezentoval vynikajúcim výkonom Andrej Sekera, ktorý si pripísal 2 body za gól a asistenciu (v posledných štyroch stretnutiach nazbieral celkovo 8 kanadských bodov). V dnešnom stretnutí by mohla rozhodnúť aj výhoda domáceho prostredia.

ANAHEIM DUCKS - VANCOUVER CANUCKS

Pre "Káčerov" to bude šiesty zápas na domácom ľade za sebou. Po úvodných dvoch prehrách s Los Angeles 2:3 a s Minnesotou 2:3 po predĺžení nasledovali víťazstvá postupne s Coloradom 3:2, s Detroitom 2:1 po predĺžení a aj s Dallasom 4:3 po predlížení. Proti Dallasu dal o sebe vedieť nezmazateľným písmom Ľubomír Višňovský, ktorý zaznamenal hetrik a na jeden gól priohral. Vancouver cestuje do Honda Center povzbudený víťazstvom na ľade Kings v pomere 3:1, predtým Canucks nestačili na domácom klzisku na Nashville, podľahli mu 0:3.

CALGARY FLAMES - NASHVILLE PREDATORS

Scotiabank Saddledome by mala byť pre domáce "Plamene" v tomto súboji výhodou, o čom napovedajú aj kurzy vypísané na túto stávkovú udalosť. Calgary svoj posledný súboj odohralo práve na domácom ľade. S Columbusom vydrelo víťazstvo 4:3. Nashville si naposledy prekvapujúco poľahky viezol body z Vancouveru, kde zvíťazil 3:0, no na ľade Flames to také jednoduché mať určite nebude.

• Bilancia Calgary Flames je: 34-24-9